قوانین و مقررات

ضمن تشکر از حمایت شما از وب سایت “خانه کوررنگی”

خانه کوررنگی پلتفرم آنلاین است که در آن خدمات آموزشی و تست های کوررنگی آنلاین ارائه می شود. استفاده از خدمات سایت به معنای آگاه بودن، پذیرش و التزام به قوانین و مقررات مندرج در سایت تلقی می شود. لطفا با دقت قوانین زیر را مطالعه نمایید:

قوانین عمومی

انجام پرداخت در سایت به منظره قبول کلیه شرایط در این ضفحه می باشد.

سایت خانه کوررنگی می تواند این قوانین را در هر زمانی تغییر دهد.

خرید آنلاین

تمام کسانی که از خدمات رایگان و غیر رایگان سایت خانه کوررنگی استفاده می کنند شامل کاربران می باشند و کسانی که اقدام به خرید می کنند جز دسته مشتریان سایت قرار خواهند گرفت.

تمام فرآیند خرید محصولات و تست های کوررنگی به صورت آنلاین می باشد و کاربران پس از پرداخت آنلاین وجه مورد نظر امکان انجام آنلاین آزمون خود را خواهند داشت .

چنانچه خرید مشتریان با موفقیت انجام شود ولی دسترسی به محصول برای آنان فراهم نگردد خانه کوررنگی موظف به فعال سازی تست مورد نظر بدون دریافت وجه در یک نوبت می باشد.

تست های کوررنگی

هر یک از تست های کوررنگی (ایشی هارا، شکل های هندسی)، یک محصول مجزا هستند.

تست های کوررنگی فقط یک بار قابل استفاده هستند به این معنی که کاربر فقط یک بار می تواند، یکی از تست ها را تا انتها انجام داده و نتیجه تست خود را ببیند.

در صورتیکه بعد از پرداخت موفق به دیدن نتیجه تست خود نشده اید لطفا از طریق ایمیل زیر تصویر پرداخت و یا کد پیگیری آن را برای ما ارسال کنید که تست را دوباره به صورت رایگان انجام بدید.

بعد از انجام پرداخت، برای دیدن نتیجه خود صبر کنید تا صفحه پرداخت موفق کاملا بارگزاری شود و با کلیک بر روی دکمه “دیدن نتیجه تست” شما میتوانید در صفحه جدید نتیجه تست خود را مشاهده کنید. قبل از بارگزاری کامل صفحه “پرداخت موفق” به هیچ وجه به صفحه قبل برنگردید. این کار باعث از دست رفتن نتیجه تست شما و درخواست مجدد برای پرداخت می شود و تیم خانه کوررنگی هیچ مسیولیتی در این مورد ندارد.

با توجه به متفاوت بودن رنگ ها در گوشی ها و مانیتورهای مختلف،و احتمال خطا در انتخاب جواب تست ها توسط کاربر، این تست نمی تواند مبنای دقیق کوررنگی باشد و برای آزمایشات دقیق شما نیاز به دیدن یک چشم پزشک دارید. 


کتاب

در صورت خریداری هر یک از کتاب های سایت خانه کوررنگی، لینک دانلود شما به مدت صد روز فعال خواهد بود و بعد از آن امکان دانلود کتاب نمی باشد.

در صورت مشکل در دانلود کتاب بعد از پرداخت، لطفا از طریق ایمیل زیر تصویر پرداخت و یا کد پیگیری آن را برای ما ارسال کنید که لینک دانلود جدید برای شما ارسال میشود.


مشاوره

برای دریافت مشاوره آنلاین (صوتی از طریق برنامه google meet) شما میتوانید در صفحه مشاوره وقت خود را رزروکرده و پرداخت را انجام دهید.

در صورت عدم حضور مشاور در ساعت مقرر، وقت دیگری برای شما در نظر گرفته خواهد شد.

در صورت عدم حضور شما در وقت مشاوره و یا عدم توانایی در اتصال به برنامه google meet تیم خانه کوررنگی هیچ مسولیتی در این مورد ندارد و مبلغ پرداختی شما بازگشت داده نخواهد شد.


تست های کوررنگی طراحی شده توسط تیم “خانه کوررنگی” به سرپرستی آقای مهندس حسام طاهری

حق انحصاری نشر و پخش و تمام حقوق مادی و معنوی مربوط به محتوای اين پايگاه، از جمله شامل کليه تصاوير، تست های کوررنگی، متون موجود در کتاب های راهنما و فایل های مشخصات و محصولات ، متعلق به سایت koorrangi.ir  بوده و مشمول حمايت‌های مقرر در قانون تجارت الکترونيک (مصوب 1382) به ويژه مواد 62 و 74 آن قانون می‌باشد.

© کپی از مطالب این سایت فقط با ذکر منبع مجاز می باشد. کلیه حقوق متعلق به سایت koorrangi.ir